קניית כלי בישול קרמיים

לאחרונה, כלי בישול קרמיים הפכו פופולריים יותר. רוב האנשים יודעים שקרמיקה בריאה יותר מאשר טפלון כיוון שהטפלון מכיל PFOA ו-PFE, כימיקל רעיל המשמש בציפוי הנון-סטיק. בגלל חששות אלה, קרמיקה מפורסמת כחלופה בטוחה לטפלון. הוא מפורסם גם כברי כי הוא זקוק פחות שמן ושומן והוא טוב יותר לסביבה – חלקם אף מפורסמים כניתנים למחזור. קרמיקה מציעה את היתרונות של נון-סטיק ללא הסכנות. זה מגיע בשני סוגים, קרמיקה טהורה וציפוי קרמי.

ערכות קרמיקה טהורות הן יקרות יותר, מכיוון שפחות חברות מוכרות אותן. זה יותר מעורב בהכנה, יציקה מתבנית, טבולה בזיגוג ונשרפה. (לכן מומלץ שכלי בישול קרמיים יקבלו חום נמוך עד בינוני). אתה יכול לצפות לשלם למעלה מ-$250, אולי $280-499, אם כי יש Xtrema 16 חלקים עבור $649 באתר שלהם. אבל זה כלי בישול איכותי, וחתיכת קרמיקה טהורה איכותית יכולה להחזיק מעמד 50 שנה אם מטפלים בה. אתה תכיר קרמיקה טהורה כי אין לה ידיות מתכת או מכסי זכוכית.

סטים מצופים קרמי עשויים להיות מעט יקרים יותר מאשר נון-סטיק, אבל המחיר ניתן לניהול ולא רחוק מדי מהשביל המטופש. המחירים של כלי בישול מסוג זה עשויים להשתנות בהתאם ליצרן, וישנם מותגים רבים של חלקים וסטים שתוכלו לקנות בתקציב נמוך. עם זאת, עדיף לקנות אחד שיעשה את העבודה. האם אתה קונה חלקים או סטים? האם עדיף לקנות אחד או באיכות טובה מדי, או להוציא יותר ולקבל את הסט? המחירים נעים בהתאם לכמות ואיכות הקרמיקה. אתה יכול לצפות לשלם $75-250 עבור סט.

שיקול חשוב בעלות הוא האחריות והעמידות. האם יש אחריות? כמה זמן אחריות? האם אני באמת אטפל בזה או שיהיה צורך להחליף אותו בעוד כמה שנים? טיפול הוא לא הראשון בראש של הקונה, אבל זה בהחלט יגרום למחבת הזו להחזיק מעמד. קרמיקה טהורה יכולה להחזיק מעמד 50 שנה אם מטפלים בה. חלק מהמותגים של כלי בישול מצופים קרמי מציעים 10 שנים, חלקם שנתיים, חלקם אף לא. חפש את אלו שכן. זה באמת לא אמור להיות גורם מכריע – למרות שזה עוזר – כי יכולות להיות חריגות באחריות. לדוגמה, קרמיקה בטוחה במדיח כלים, אך ייתכן שהאחריות לא תכלול נזק למדיח כלים. זה אומר נזק מסירים ומחבתות אחרים או כלים שמתחברים זה לזה, בדרך כלל.

איכות היא המפתח לרכישה. ערכות כלי הבישול המצופים בקרמיקה הטובות ביותר עבור קלות שימוש ועלות הן Greenpan ו- Cuisinart, עם WearEver במקום השלישי. המחיר הממוצע הנמוך יותר של סט טוב יהיה $140. ערכות כלי הבישול הקרמיות הטהורות המדורגות ביותר הן Xtrema, עם ערכה שעולה $288-$439. אל תפחד להוציא כסף על כלי בישול טובים, אבל זכור שאתה מקבל מה שאתה משלם עבורו.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.