שאבו את הברביקיו בחצר האחורית עם האביזרים הנכונים לגריל גז

הכנתם את סלט תפוחי האדמה, והאורחים התחילו להגיע. זה הבישול הראשון שלך בעונה, ואתה משואב להמבורגרים עבים עם השורות הטעימות האלה שמעניקים לארוחה שלך טעם מעושן נהדר. מה יכול להיות טוב יותר? להחזיק את האביזרים הנכונים לגריל גז כדי להבטיח ביצוע מושלם של יצירת המופת שלך לצלייה היא, כמובן.

אנחנו נוטים להתעלם מהדברים הקטנים כשמדובר באירועים כמו ברביקיו בחצר האחורית. מרוכזים מדי בהימנעות מקרב אש צולבת בבלוני מים וספירת חבילות הפרנקים הכדוריים, שוכחים לחפור את אביזרי גריל הגז המתאימים מהאחסון של השנה שעברה – או יותר טוב, שכחנו שזרקנו אותם.

העניין הוא שאם אתם קונים אביזרים איכותיים לגריל גז, אין צורך להחליף אותם כל שנה. חשבו על מרית נירוסטה עם ידיות עץ יציבות, מלקחיים עם אחיזות מתאימות כדי להפוך את הנקניקיות לבישול אחיד, או האביזר החשוב ביותר לכל בישול: סינר “נשיקה את הטבח”.

אם אתם מבשלים דגים על הגריל, ישנם אביזרים מצוינים לגריל גז שנוצרו במיוחד כדי למנוע הידבקות, כך שתוכלו ליהנות מפירות ים טעימים מבלי שהם יתקלפו בזמן שאתם מנסים להיאבק בהם ממשטח הבישול. נסה קרש ארז לתוספת טעם. או אם נמאס לכם מדגים רגילים בגריל ישנים, נסו לרקוח כמה טאקו דגים טעימים באמצעות אמנון במרינדה פייסטה וסלט כרוב פריך.

אביזר נהדר נוסף הוא סל הירקות. קוצצים את הירקות לבחירתכם, מטפטפים אותם בשמן זית ומפזרים תבלינים לפני שמעמיסים אותם לסלסלת ירקות שבה ניתן להשרות אותם בטעם מעושן טעים. הם בהחלט אוהבים קהל, וקלים להפליא לבישול באמצעות האביזרים הנכונים.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.