שאלות נפוצות על ניסאן נבארה

מה מייחד את הנבארה החדשה משאר הדגמים?

ניסאן NP300 נבארה 2017 הוא הנבארה האחרון מניסאן מאז 2004 והיה שווה לחכות. הנבארה החדשה זמינה בהנעה ארבע גלגלים או אחורית ומתהדרת באיזון נהדר בין חוזק וצריכת דלק נמוכה, תוך תא נוסעים נוח יותר.

אילו תכונות זמינות בכל דגמי Navara?

הנבארים מצוידים כולם במערכות בטיחות מעולות כמו בקרת יציבות אלקטרונית ובקרת אחיזה אלקטרונית – המסייעות בשמירה על שליטה במכונית מחליקה ובשטח חלקלק, בהתאמה. מאפייני בטיחות נוספים כוללים שבע כריות אוויר – כולל כריות וילון מלפנים ומאחור, כריות אוויר צדיות מלפנים, שתי כריות אוויר מול הנוסע הקדמי והנהג וכרית אוויר הפונה לברכי הנהג. הראות של הנבארה משופרת גם בימים מעוננים/מעוננים עם פנסי יום. יתר על כן, הפנסים הראשיים הם אוטומטיים ומופעלים עם רדת החשיכה.

החיה הזו מתהדרת גם בתכונות טכנולוגיות מעולות – כולל בקרת שיוט המופעלת על ידי כפתור (על ההגה), חיבור לטלפון בלוטות’ והזרמת אודיו. קישוטים אחרים שסופקו הם USB; יציאות עזר ו-iPod; יחידת CD-שמע (ניתנת לשליטה מההגה) – עם ארבעה או שישה רמקולים (בתא כפול).

מהם האביזרים הנוספים שניתן להשיג?

הנבארה, שזמינה בלעדית עם מנוע בנזין, מגיעה עם חישוקי פלדה בגודל 15 אינץ’ וריצוף מצופה ויניל. קצת יותר הוצאה יכולה להביא לכם את הנבארה עם חישוקי פלדה 16 אינץ’, מערכת אזעקה, נעילה מרכזית מרחוק, חלון אחורי. מפח הגנה, חלונות כהים (צד ומאחור), ידיות דלת אלגנטיות יותר ומראות חיצוניות ומנגנון שחרור פנימי לדש הדלק. דגם זה מצויד גם ביציאת 12V באמבטיה האחורית לנוחות כמו מקרר נייד או צידנית.

ניתן לשדרג את ה-Navara SL 4WD Dual Cab כך שיצויד במנוע דיזל, כפול-טורבו לתפוקה חזקה יותר ויותר ביצועים, מבלי לוותר על חישוקי הפלדה החסונים או ריצוף הוויניל החביב. הצעת חבילה זו כוללת 5 אינץ’

מסך לוח מחוונים רב תכליתי הכולל סינתזת סמארטפון ומצלמה הפיכה.

השקעה ב-Navara ST מציעה לך צורה, נוחות ואופי. הצעה יקרה יותר זו כוללת חיפויי גלגלי סגסוגת אלומיניום אטרקטיביים עוד יותר בגודל 16 אינץ’, שטיחים מקיר לקיר; הגה מעוטר עור, ידיות הילוכים ובלם יד, כמו גם מחשב דרך וניווט לווייני. ה-ST עדיין כוללות מנוע חזק, ובעלת יעילות רבה יותר. פנסים ומקרן ומתהדר בעיצוב כללי נהדר. החלק החיצוני יותר ייחודי עם אורות ריצה מעוצבים באופן ייחודי. דגם זה כולל בנוסף פנסי ערפל, בר ספורט בולט (לאמבטיה) ומדרגות צד לקפיצה בקלות פנימה והיציאה מהתא. דגם זה זמין עם 4WD ונעילת דיפרנציאל אחורית – כדי לסייע בשמירה על שליטה בשטחי שטח שונים.

הוצאת יותר כסף על ה-Navara ST-X תקנה לך מושבי עור חלקיים, מושב נהג מתכוונן חשמלי וחימום מושבים קדמיים. בנוסף, מראות הדלת המתקפלות בכוח משמשות כמשחות עם תכונת חימום. דגם ST-X מגיע גם עם גלגל חילוף מסגסוגת אלומיניום, במקום חילוף הפלדה שמסופק לדגמים אחרים. יתר על כן, חיישנים אחוריים מסייעים בחניה, אתרי ‘קשירה’ הניתנים להחלפה; מתלים לגג; והבטנת הפלסטיק הכבדה היא יתרון נפלא בעת הרכבה של יחידת מטען, ומפתח ‘חכם’ נותן קלות גישה עם נגיעה בלבד של ידיות הדלת הקדמית – כל עוד המפתח נמצא בטווח. גרסת ה-Dual Cab של דגם זה מוצעת גם עם גג שמש אלקטרוני בתוספת תשלום.

איך מדרג הנבארה מבחינת נוחות?

פנים ה-NP300 שודרג לתא נוסעים משביע רצון ונוח יותר, שיש בו פחות מ’חווית רכב מסחרי-תא’ הלא פשוט. גג השמש האופציונלי הזמין בגרסת ST-X כפולת הקבינה מוסיף לחוויית תא נוסעים מפוארת יותר. המושבים מרופדים ובכך נעימים מהצפוי ברכב מסחרי.

עמוד ההגה מתכוונן לגובה ומתמודד היטב על הכביש, ועוד יותר עם עומס מאחור. ה-NP300 קטן במעט מסוסי העבודה הגדולים הרגילים – שמוסיפים את היתרון של חניה קלה יותר במגרשים ובחללים קטנים יותר.

שתי גרסאות מנועי הדיזל הזמינות מציעות משוב טוב על הכביש ומתפקדות טוב במיוחד בשילוב עם תיבת שבעת ההילוכים האוטומטית.

הערה: המאמר לעיל נכתב על סמך ה-Nissan NP300 Navara הזמין בארה”ב, אוסטרליה ואירופה. המפרטים, התכונות והאביזרים הזמינים עשויים להיות שונים עבור דגמים הזמינים בדרום אפריקה. לגלות על הדרום אפריקאי ניסן נבארה (לא נקרא NP300 בדרום אפריקה), בקר באתר סוחר כגון Group 1 Nissan.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.