שבעה ביקורות על הכיסויים הטובים ביותר לטריילרים הנמכרים באינטרנט ובחנויות הקמעונאיות

בדרך כלל חובבי חוצות מתחילים לגלות עניין בקרוואן טיולים כשהם מרגישים שהם יצאו משלב ה”שינה בחוץ או באוהל” ומוכנים ליהנות מהמותרות של הבית ובכל זאת יש להם את ההרגשה הזו של חיים וקמפינג בחוץ. האוקיינוס ​​או האגם או בהרים או במדבר. רכישת קרוואן לנסיעות היא השקעה שבעל הקרוואנים מקווה שתימשך שנים רבות וטיולים רבים. נגררים לנסיעות יכולים ויחזיקו מעמד שנים רבות, לפעמים עשרות שנים. הפנים ישמור על המראה שלו כל עוד הוא מוגן מחשיפה לאור השמש. אם קרוואן נשאר חשוף, קרני ה-UV של השמש יפלו על החניון וידהימו את הריפוד הפנימי, הווילונות, התריסים, השטיחים והמצעים. החלק החיצוני יראה את גילו הרבה יותר מהר מהפנים. בעוד מספר שנים בלבד קרוואן נסיעות שנותר ללא הגנה ממזג האוויר, יפגין נזקים חיצוניים מהירים ויציבים כאשר המדבקות דוהות, ייסדקות, נשפכו ובסופו של דבר מתבלות. אטמי הפלסטיק והחלונות והדלתות יהפכו לאפור לשחור תוך שנה בלבד. התפרים המרותכים המחברים את הצדדים יתרחבו ויתכווצו עם כל נפילת שלג בגלל מחזור הקפאה/התכה המתרחש כאשר השלג נמס על חריצי הגג אך נשאר בנקיק, ואז קופא מחדש בנקיקים הזעירים והמיקרוסקופיים. התפרים הללו יתרחבו באופן בלתי נמנע עם מחזור ההקפאה שגורם להרחבת התפרים המחברים. מחזור מתמיד זה של הקפאת מים, התכה והקפאה חוזרת יגרום בסופו של דבר לבעיות בגג אשר מביאות לתיקונים יקרים מאוד.

הדרך הקלה ביותר למנוע את תהליך ההזדקנות בקרוואן הנסיעות שלך היא לכסות אותו בכיסוי הטוב ביותר לקרוואנים לאזור בו יאוחסן הקרוואן לנסיעות ולמשך הזמן בו תשמור את קרוואן הקמפינג שלך. עם כל כך הרבה כיסויים לקרוואנים בשוק, איך תצליחו למצוא את הכיסוי שאתם צריכים?

על פי רוב, כל כיסויי האחסון היוקרתיים לקרוואנים הנדונים במאמר זה נמכרים באינטרנט (כמו גם Walmartסירס ו קאבלאס) ועשויים בעצם מאותו חומר (פוליפרופילן) עם מעט הבדלים. מפורסמים כשלג חורף מפואר מכסה כיסויים אלה לקרוואנים לנסיעות, (מִשׁלַחַת, ADCO, PolyPro 3, קמקו ו CoverKing) עשויים בדרך כלל מפוליפרופילן לא ארוג נושם תלת-שכבתי. הגג/החלק העליון של הכיסוי עשוי להכיל את ה-AC על הגג והוא בדרך כלל גדול מספיק כדי להשתרע על הצדדים כדי להגן על הסוכך. בתפרי החיבור שבהם הגג פוגש את השכבה הבודדת של דפנות פוליפרופילן ישנם דשי אוורור המאפשרים לכיסוי “לנשום”. פתחי אוורור אלו מונעים חיכוך רוח והצטברות לחות שיגרמו לעובש וטחב להתפתח. לדפנות מספר לוחות כניסה ארוכים עם רוכסן שיאפשרו לך גישה לקרוואן הנסיעות שלך במהלך תקופת האחסון. הכיסוי כולו מאובטח בדרך כלל באמצעות מערכת רצועות קשירה משולבת עם אבזמים מתכווננים וסגירת לחיצה ודשי לוח מתיחה בחזית ובאחורי הנגרר המפחיתים את מתח הכיסוי בעת הידוק או שחרור הרצועות על המכסה. זה נותן לכיסוי קרוואנים התאמה אישית למחצה. ההבדלים העיקריים בין כל כיסויי השלג החורפיים הללו מגיעים במחיר ובאורך האחריות של המוצר.

כיסויי חורף לנגררים לנסיעות 20-33 רגל עלות ואחריות

מִשׁלַחַת מאת איוול עֲלוּת: $205 – $321 אַחֲרָיוּת: 3 שנים

ADCO מעצב שנעשה עם Tyvek עֲלוּת: $262 – $365 אַחֲרָיוּת: 2 שנים

Poly Pro 3 מאת Classic Accessories עֲלוּת: $273 – $341 אַחֲרָיוּת: 3 שנים

קמקו אולטרה גארד עֲלוּת: $262 – $415 אַחֲרָיוּת: 2 שנים

CoverKing נשיאות 600 דנייר עֲלוּת: $375 – $575 אַחֲרָיוּת: תיקון למשך שנה

כאשר נגרר נסיעות מאוחסן במהלך הקיץ בדרום מזרח ודרום מערב קיצוניים, הכיסוי חייב להיות עשוי מחומר ארוג עמיד ועמיד במיוחד. נגררים לנסיעות שנמצאים בשמש כל השנה חייבים להיות בעלי כיסוי עם הגנת UV אולטימטיבית. כיסויי שלג בחורף (כמו מִשׁלַחַת, PolyPro 3, Camco Ultraguard, נשיאות CoverKing & ה Tyvek ADCO לכסות) להתפורר תוך מספר קצר חודשים אם הם משמשים להגנה על קרוואן במהלך הקיץ. הבד הלא ארוג אינו יכול לעמוד בפני קרני ה-UV העזה באזור זה של ארצות הברית. ישנם שני כיסויי קרוואנים עשויים מחומר ארוג. הכיסוי הראשון שנעשה בטכנולוגיה החדשה ביותר בהגנה על בלוק UV נקרא PermaPro כיסוי לקרוואנים תוצרת Classic Accessories. כיסוי קרוואנים זה מגובה בטכנולוגיה החדשה ביותר בהגנה על חוסם UV חוזק נוסף. ה PermaPro הכיסוי עשוי מחוזק קל משקל נוסף ripstop בד עמיד בפני קרעים עם חיזוקי ניילון בחומר. הבד דומה לזה המשמש במצנחים ובלבוש אתלטי. בד דוחה מים זה דוחה גשם ושלג כדי להפוך אותו לכיסוי קרוואנים מגן לאורך כל העונה. כיסוי קרוואן נסיעות זה נע בעלות של $375 – $505 ומגובה באחריות של ארבע שנים.

ה גולדליין כיסוי לקרוואנים נמכר על ידי איוול הוכר זה מכבר ככיסוי הקרוואנים הטוב ביותר על ידי לקוחות וסוחרים כאחד. ה גולדליין כיסויי קרוואנים נועדו לעלות על כל כיסויי קרוואנים אחרים בכל הקטגוריות הקריטיות של הגנה על קרוואנים – חוזק, עמידות, דחיית מים וכו’. החוזק הנוסף אך גמיש גולדליין Tru-weave בד ארוג יכול להתמודד עם הרוחות החזקות ביותר ויכול לעמוד בפני קרני ה-UV הקיצוניות של השמש, כמו גם להיות כיסוי אחסון חצי מותאם אישית דוחה מים גשם ושלג. כיסוי קרוואן זה לנסיעות נע בטווח של $455 – $578 ומגובה באחריות של חמש שנים. ה גולדליין הוא גם כיסוי הקרוואנים היחיד המיוצר עבור נגררים קטנים לנסיעות (10 – 20 רגל) וכן לגדולים במיוחד (עד 46 רגל באורך).

PermaPro ו גולדליין הם כיסויי קרוואן נסיעות בעלי חוזק נוסף שיכולים לשמש ככיסויי אחסון בקיץ. העיצוב הארוג שלהם עומד מול הרוחות המלוות את החורף ומנבאות את חילופי העונות. שני הכיסויים הללו הם באמת כיסויי קרוואנים לכל אורך העונה שיגנו על ההשקעה שהשקעת בקראוון הנסיעות שלך, כמו גם על כל החופשות והטיולים הקרובים שתקחו גם בשנים הקרובות.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.