שיכון בואה מכווצי – 3 הסוגים הטובים ביותר של מתחם בואה

מכווצי בואה הפכו לאחד הפופולריים ביותר מכל מיני הנחשים בשנים האחרונות, מסיבה טובה. הם באמת נחשים יפים, בדרך כלל די צייתניים וקלים לטיפול, ועם דרישות טיפול צנועות יחסית. אולם הם נחש גדול, וככאלה דורשים מתחם גדול ויציב. ישנן מספר גישות שונות לדיור בואה, אז בואו נסתכל על כל אחת בתורה.

מלמין ויווריום

מלמין הוא חומר יריעה סינתטית המורכב מלוח סיבית המכוסה בפורניר פלסטיק עמיד למים. זה זול, קל משקל ועמיד למים מה שהופך אותו לחומר אידיאלי עבור מתחמי נחשים. ניתן לרכוש Vivariums מוכנים, או ארוזים שטוחים במבחר עצום של גדלים. ניתן להזמין אותם גם בגדלים מותאמים אישית מספקים רבים, והם די פשוטים לבנייה עבור כל מי שיש לו כישורי עשה זאת בעצמך סבירים.

בדרך כלל הם מלבניים עם דלתות זכוכית הזזה בחזית. יש לכלול סורגים או פתחי אוורור מכיוון שאוורור טוב חיוני. ויוריום בגודל 6′ על 2′ על 2′ הוא אידיאלי עבור בואה בוגרת.

ויווריום מלמין הם בחירה פופולרית, מכיוון שהם יציבים, זולים וקלים לניקוי. עם זאת, יש להקפיד על הפינות הפנימיות שעלולות להיות קשות לניקוי ולהכיל חיידקים.

ויווריום מפלסטיק

ויוריומים מפלסטיק מודרניים זמינים כעת במגוון הולך וגדל של גדלים. הם יציבים וקלי משקל ויש להם פינות פנימיות מעוגלות מה שהופך אותם קל מאוד לניקיון. הם זמינים עם דלתות הזזה או צירים, וחלקם מחוברים מראש לחימום ותאורה.

הם נוטים להיות יקרים יותר מאשר ויווריום מלמין, ולא תמיד קיים מגוון רחב כל כך של גדלים זמין, אבל קלות ההגדרה והשימוש שלהם הופכת אותם לבחירות פופולריות מאוד עבור בוז.

נבנה ב-vivarium

אלטרנטיבה לשימוש בחנות קנויה או DIY vivarium סטנדרטית היא לבנות אחד במקום. אם יש לך גומחה מתאימה כמו בין 2 קירות, או מתחת למדרגות, ויוואריום מובנה יכול להיראות נהדר, ולתת לנחש שלך הרבה מקום. הגודל והצורה המדויקים יהיו תלויים בחדר הפנוי, לכן עליכם לקחת זאת בחשבון לפני שתחליטו על מתחם מובנה. הבואה היא בעיקר יבשתית ולכן שטח הרצפה חשוב יותר מהגובה, למרות שהרבה בואה יטפסו ניתנת להזדמנות, במיוחד כשהן צעירות.

היתרונות של מתחם מובנה הם כמובן היכולת להתאים את המראה והגודל באופן ספציפי לצרכים שלך, ומארזים בנויים יכולים להיראות פנטסטיים.

הבחירה הסופית כיצד לשכן את הבואה שלך תהיה עניין של בחירה אישית. בהתאם לתקציב שלך, לשטח העומד לרשותך, ואולי כישורי העשה זאת בעצמך, יש לך מספר אפשרויות. אמנם יש אפשרויות דיור אחרות, אבל שלושת שסיקרתי כאן הן המתאימים ביותר לכל מי שמחזיקים בואה בודדת בבית.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.