שלבים לעיצוב בקתת עץ משלך עם סוחרי בקתות עץ לפי מידה

כאשר אתה צריך לבנות מבנה חדש בגינה שלך, זה יכול להיות בית קיץ או בקתת עץ. זה כמעט זהה אבל הבדלים קטנים כמו חיבורי הפינות. המטרה ממלאת את תפקיד המפתח בקביעת הסוג. תחילה תוכל לבדוק את המידה הסטנדרטית של בקתות עץ ולאחר מכן לעבור לעיצובים מותאמים אישית לפי בחירתך.

חלפו הזמנים של צורות מרובעות או מלבניות סטנדרטיות. אתה יכול להתאים את הבקתות שלך לגינה שלך בכל צורה – מתומן, מחומש או אפילו פירמידה. האלמנטים החיצוניים כמו המרפסת, החופה או הביתן יכולים למלא תפקיד מכריע בייפוי המבנה. העץ המשמש הוא הגורם הבסיסי הבא. הוא משמש בעיקר ב-3 עוביים שונים, 28, 44 או 68 מ”מ. איכות העץ המשמש גם מגדירה את עמידות התא. אם אתם מתכננים להשתמש בו כחדר משרדי חיצוני, כדאי שתשתמשו במערכת נעילה טובה עם דלתות וחלונות יציבים. רוב סוחרי בקתות עץ המיוצרים לפי מידה ממליצים על מבני בקתות מזוגגות.

את הרעפים לגג ניתן לבחור מהצבעים הסטנדרטיים הקיימים בשוק. לחלק מהסוחרים עשויים להיות אפשרויות צבע מגוונות לתמחור נוסף. בדיקה צולבת על כיסוי הרכס המתכתי של הבקתות והתמחור שלו. יש לסיים גם את אזור פנים הגג ולהשתמש בכפתור העץ בעיקר. חלק מהסוחרים מספקים גם כיסוי מתכת לגגות פירמידה. אם אתה צולב עם סוחרים שונים והתמחור שלהם, הקפד לבדוק אם יש תוספת תמחור להיבטים חיוניים אלה.

חלונות גדולים עם מוטות צולבים מוסיפים ליופי האסתטי של בקתות העץ. בהיותכם מוצבים בשטח הגינה, מומלץ לנקות את החלונות לעיתים תכופות ולשם כך עדיף לבחור בסורגים קלים להסרה. אבל באותו זמן, החלונות צריכים להיות קבועים במיוחד עם סיליקון. כמה אלמנטים ויזואליים אחרים כוללים את ידיות הדלת, שמשות החלונות והצבע. מכיוון שאתה משתמש בעץ עבור כל הבנייה, טיפול מקדים יגדיל את תוחלת החיים והעמידות. ולבסוף, החליטו אם אתם רוצים לבודד את בקתות העץ אם אתם רוצים להשתמש בה כסלון.

כמה סוחרי בקתות עץ שנעשו לפי מידה נותנים ללקוחות את החופש לעצב את הבקתות שלהם עם תוכנת התלת מימד שלהם. הלקוח יכול לצפות ולהוסיף בכל אלמנט וגם המחיר יוצג באופן מיידי. זה נותן את גורם הגמישות לבצע שינויים נחוצים ברמת התכנון כדי ליצור בקתת עץ ידידותית לתקציב. אתה יכול גם לראות איך החדרון יראה במציאות וזה היתרון של בקתות עץ בהזמנה אישית- אתה מקבל את מה שאתה רוצה.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.