תיקון דלתות כיס פנים

דלתות כיס פנימיות הן תכונה נהדרת בבית. עם שטח מוגבל אתה יכול להעלם דלת לתוך הקיר. צריך לסגור את הדלת? פשוט החלק אותו אחורה ויש לך פרטיות. תכונת ההזזה וההיעלמות היא זו שגורמת לכמה בעיות מיוחדות. במאמר זה נזהה את הבעיות בהן אתה עלול להיתקל בדלת כיס. את רוב הבעיות ניתן לתקן ללא יותר מדי קושי. האם אתה יכול לתקן דלת שיצאה מהמסלול? האם צריך להחליף את הגלילים? איך נכנסים לקיר כדי לפתור בעיה? אתה יכול לשמן את הגלילים? כל אלו הן שאלות שאתה עשוי לשאול. הפסקאות הבאות יתייחסו אליהם.

רוב הבעיות עם דלתות כיס יהיו קשורות למכלול המתלה-רולר. הגלילים שומרים על הדלת על המסילה, מספקים התאמה ליישור הדלת ונושאים את משקל הדלת. אז אין מסתורין שרוב התיקונים יכללו לעשות משהו עם המכלול הזה.

שימון דלתות כיס פנים

לדלתות קשיחות וקשות לתפעול, שימון הוא כנראה התשובה. גלילי הדלת הם חלק נע עם מיסבים שעלולים להתקשות. שימון יכול לשחרר אותם ולהציל את הגב שלך. מילה של זהירות, זה צריך להיות שימון מבוקר. אל תצאו למוסך ותביאו אקדח שומן, אתם תצטערו. זכור כי זהו חלק מוגמר של הבית שלך, שומן או שמן זורמים במורד הדלת לא יהיו יפים.

קבל חומר סיכה ספריי סיליקון באיכות טובה. אתה אמור להיות מסוגל להשיג אחד מתאים למטרה זו בחנות לציוד ביתי או לחומרי בניין בסביבות $5. תרסיס מסוג זה מגיע בדרך כלל עם צינור פלסטיק צר המאפשר ליישם את חומר הסיכה בניתוח. יש לרשום על הפחית שהוא מתאים ליישומי חומרה פנים ביתיים.

עבור דלתות כיס פנימיות, מכלולי המתלה ממוקמים בחלק העליון של הדלת ליד כל קצה. תצטרך לסגור את הדלת כדי לראות את שניהם. יש רווח צר בין החלק העליון של הדלת למסילה. השתמש בפנס אם אתה צריך, אבל אתה אמור להיות מסוגל לראות את הגלילים. לרוב דלתות הכיס יש ארבעה גלילים לכל קולב. עם סמרטוט ביד, רססו בתבונה את הגלילים עם חומר הסיכה. סביר להניח שתצטרך להגיע משני צידי הדלת כדי להגיע לכל הגלילים. עבדו את הדלת קדימה ואחורה עד שהגלילים זזים בצורה חלקה. הוסיפו עוד מעט תרסיס לפי הצורך, עד שתהיו מרוצים מהפעולה.

התאמת דלתות כיס פנימי

בעיה מרכזית נוספת עם דלתות כיס פנימיות היא יישור. האם הדלת מתחככת על הרצפה? האם הבריח מסרב להיתפס? האם יש רווח בצד הדלת כשהיא סגורה? כן לכל אחת מהשאלות האלה אומר שיש לך כמה בעיות יישור. התאמת מתלי דלת הכיס תפתור את רוב אם לא את כל הבעיות הללו.

אתה יכול לראות את המתלים ברווח בין החלק העליון של הדלת למסילה. המתלים מושחלים ויהיו עם אום כוונון בתחתית, ליד החיבור לדלת. בחומרה שהגיעה עם הדלת כנראה היה אחד מאותם מפתח ברגים מיוחדים דקים. יש לך מושג איפה מפתח הברגים הזה עכשיו? לא, אל תרגיש רע, זה כנראה במחסן של הקבלן שלך. מפתח ברגים מתכוונן בפרופיל דק או קצה פתוח אמור לעבוד.

תצטרך לסגור את הדלת כדי לראות את שני המתלים. זכור שכל התאמה למתלים תשפיע על כל ארבעת צידי הדלת. התאמת המתלה הקדמי כלפי מעלה תגרום לחלק התחתון של הדלת לנוע לכיוון צד הפגיעה של המסגרת. שני המתלים יפעלו זה נגד זה. התאמה למתלה האחורי תעבוד מול המתלה הקדמי.

אז אתה מבולבל בשלב זה? אל תרגיש רע, זה נפוץ. אתה רק צריך לקבל תמונה נפשית של מה שאתה מנסה לעשות. אם הדלת ישרה בפתח ואתה רק צריך להרים אותה? במקרה זה אתה מכוון את שני המתלים באותה כמות. האם הדלת פוגעת במשקוף בחלק התחתון לפני החלק העליון? במצב זה אתה רוצה להתאים את החלק הקדמי של הדלת כלפי מטה או את החלק האחורי של הדלת כלפי מעלה. יש לך רק כל כך הרבה התאמה על כל קולב. לפעמים תצטרכו להתאים מעט על מתלה אחד וקצת בכיוון ההפוך על המתלה השני.

החזרת דלתות כיס פנים למסלול

ברור שאתה צריך דרך להסיר דלת כיס פנימית בעת הצורך. כתוצאה מכך מובנית תכונת הסרה במכלול המתלה. הצד השלילי של זה הוא שדלת הכיס יכולה להשתחרר ולהתנתק מהקולב. לשים אותם בחזרה זה לא קשה מדי.

שוב אנחנו צריכים ללכת לרווח הצר הזה שנמצא בין החלק העליון של הדלת למסילה. לדלת יהיה תפס מתלה שמוצמד לחלק העליון של הדלת. קליפ זה כולל כיס מעוצב מראש המאפשר לדלת להחליק על המתלה מושחל. צריכה להיות תכונת שמירה לצדו. שחרר את התפס ולאחר מכן הרם את הדלת בחזרה והחלק את התפס על המתלה. עם הדלת במקום אתה יכול לאפס את הריטיינר.

רגע, זה המתלה האחורי? האם זה אבוד איפשהו במערה ההיא שאתה לא יכול להגיע אליו? קח נשימה, זה לא כזה נורא. עם זאת, זו קצת יותר עבודה. תצטרך להסיר את הדלת לחלוטין כדי לפתור בעיה זו. הדלת לא צריכה להיות כל כך כבדה, אבל עזרה היא רעיון טוב. שחרר את המחזיק בתפס הקדמי. החלק את חזית הדלת מהקולב והנח אותה בצד למשך דקה. הישען אותו על הקיר במקום שבו הוא לא יתהפך.

המתלה השני נמצא איפשהו בתוך הכיס שחשבתם שהוא רעיון מצוין עד עכשיו. למרבה המזל, המתלה השני נמצא על גלילים ואתה יכול להשתמש במשהו כדי להחליק אותו החוצה למקום שאתה יכול להגיע אליו. ידית מטאטא או חפץ אחר די דק וארוך יעבוד. נסו למצוא את קצה המסלול עם ידית המטאטא ואז החלק אותו בחריץ עד שתגיעו לגלגלת. המשיכו להתקדם עד שתוכלו להגיע אליו.

כדי לתלות את הדלת מחדש, שחררו תחילה את התפס על המתלה האחורי. שים את הדלת על המתלה הזה תוך שימוש בשירותיו של עוזר. החלק את המחזיק בחזרה למקומו כדי לאבטח אותו. יישר את הדלת עם הפתח בקיר והחלק את הדלת כמה סנטימטרים לתוך הכיס. חבר את הדלת למתלה השני ואבטח את המחזיק. הדלת אמורה להחליק קדימה ואחורה עכשיו.

תיקון דלתות כיס פנים תקציר

מאמר זה כיסה שלושה נושאים לתיקון דלתות כיס, שאמורים לכסות את רוב הבעיות שתתמודדו איתם. שימון הוא גורם גדול, שמור על הגלילים משומנים והדלת שלך צריכה לעבוד בצורה חלקה. יישור הדלת יכול גם לגרום לבעיות. להתאים את המתלים זה לא קשה, זה רק דורש קצת סבלנות. לבסוף דנו בדלת שנפלה מהקולב. אף אחד מהתיקונים הללו לא צריך להיות כל כך קשה או לדרוש את שירותיו של איש מקצוע. אני מקווה שחסכת לעצמך כמה דולרים.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.