תעלומות אינסטלציה נפתרו

מי לא זכה לחלק שלו בצנרת? בין אם אדם בעל ביתו או שוכר דירה, הוא ייתקל בכמה אתגרי שירותים, כיור או אמבטיה בדרך. גם לא תמיד ניתן להגיע מיידית לאינסטלטור למקום, ולכן חשוב לדעת מה לעשות לגבי כמה בעיות אינסטלציה נפוצות.

האסלה לא תשטוף

זו יכולה להיות לפעמים בעיה מאוד בסיסית שניתן לתקן על ידי טירון יחסית. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להוריד את המכסה מהמיכל ולהסתכל פנימה. בתוך מיכל החרסינה צריכה להיות שרשרת עם וו מחובר לידית השטיפה ופקק גומי. לפעמים הקרס והשרשרת פשוט נפלו מהידית. השחילו אותו, החליפו את מכסה המיכל ובינגו! עכשיו זה סומק והכל בסדר.

שרשרת או ידית שבורים

יש מקרים שבהם מתקן השטיפה הפנימי נשבר עקב שבירה של השרשרת או אפילו הידית החיצונית, אם היא מפלסטיק. במקרה זה, הסר את החלקים השבורים, הנח את כולם בשקית ניילון וסע למחסן שיפוץ הבית המקומי בשכונה שלך. גשו למעבר האינסטלציה ומצאו מכשיר התואם לזה השבור. חזרו לשירותים התקולים והחליפו. זהו זה! הדבר החשוב בעבודות תיקון חובבים הוא לשים לב לאן הכל הולך לפני שמפרקים אותו.

אסלה סתומה

השירותים סתומים

יותר מדי רקמות או מוצרי היגיינה נשית עלולים לגרום למכשיר להיסתם. מה צריך בעל בית לעשות? זה כאשר כלי בסיסי המכונה בוכנה בא שימושי. בכל חדר אמבטיה צריך להיות כזה. הבוכנה היא כלי עם כוס יניקה מגומי המחוברת למוט. פתח האסלה הפנימי בחלק האחורי של הקערה מתחת למים מכוסה תחילה בכוס היניקה הגומי. הכלי נדחף למעלה ולמטה שוב ושוב מאלץ את הסתום להידחף בדרכו למטה והחוצה למערכת הביוב.

פינוי אשפה לא יופעל

פינוי אשפה הוא מכשירים שימושיים להיפטר ממוצרי מזון על ידי טחינתם ושליחתם החוצה דרך הצינורות. יש מקרים שמשהו גרם לו להיתקע והוא פשוט לא נדלק בלחיצת כפתור. מה לעשות? ובכן, לפני שנכנסים לפאניקה, קוראים לאינסטלטור או מחליפים את הפח, פתחו את דלתות הארון והציצו מתחת לכיור. שם על הסילוק הגלילי השחור, נמצא כפתור איפוס אדום זעיר. לדחוף את זה. נסה שוב את המתג. רוב הזמן, כמו קסם, פינוי האשפה יתכונן מחדש ויתקלקל שוב.

כשתעלומות אינסטלציה בסיסיות מופיעות, רוב בעלי הבתים או דיירי הדירות יכולים לתקן אותן במהירות. אם מתרחשים אתגרים רציניים יותר, ייתכן שהגיע הזמן להזמין את האינסטלטור המקצועי.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.