תפיסות כדור וברגי שטיפה: איזה סוג של חומרה אתה צריך?

כל דלת תצטרך סוג של חומרה המחוברת אליה. הרבה ממה שתחליט יהיה תלוי הן בסגנון של הדלת והן במקום שבו אתה מתכוון להתקין אותה. ישנם הרבה סוגים שונים של מנגנוני נעילה ולא נעילה שיכולים להיות שימושיים עבור הדלת שלך, אז הסתכל על כל אחד מהם כדי להחליט מה יתאים ביותר עבור הדלת שאתה מתכוון להציב בבית שלך.

תפסי כדורים מצוינים אם אינכם מתכננים להפוך את הדלת לכניסה או יציאה לביתכם. הסיבה לכך היא שמערכת תפיסת כדור או רולר אינה מעשית לנעילה. למעשה, זוהי הבחירה האידיאלית עבור דלת שאינה צריכה להינעל כלל. מבט חטוף בתפיסת כדור או רולר מגלה את הסיבה לכך. המיסב הכדורי הפשוט שהתמקם בחלק הדלת יידחף מעט לאחור כאשר הדלת נסגרת לפני שייצא בחזרה למנוחה לתוך חתיכת חריטה קטנה. חלק זה מחובר למסגרת הדלת. דחיפה או משיכה פשוטה תעקור את הכדור ותפתח את הדלת.

תופסי כדור ורולר משמשים בדרך כלל על סטים של ידיות דמה. ידיות הדלת הללו נקראות כך משום שהן אינן מסתובבות בפועל. דחיפה או משיכה קלה באמצעות הידית תפתח את הדלת. סוג זה של מערכת תפס מצוין כאשר יש לך דלתות שאינן זקוקות לנעילה, כגון דלתות גישה קטנות או ארונות.

בריח סומק הוא סוג של בריח דלת שנועד להיות צמוד עם קצה הדלת. אלה אכן ננעלים ומגיעים בשני סוגים – ידני ואוטומטי. בריח הדחה ידני אומר שתצטרכו להזיז את הבריח על מנת לנעול את הדלת. בריח הדחה אוטומטי ייסגר אוטומטית כאשר הדלת סגורה, אך ייפתח כאשר הידית מסובבת כדי לפתוח את הדלת. במקום שמנגנון הנעילה יחליק אל הצד של המשקוף כמו בריח, כאשר התפס על בריח הדליק יתהפך, מוט יחליק למעלה או למטה לחלק העליון או התחתון של משקוף הדלת. בריחי השטף שימושיים מאוד כאשר יש לך דלתות כפולות, בין אם זה עבור כוח נעילה נוסף או כאשר אתה צריך רק לפתוח דלת אחת והשנייה תישאר במקומה.

שני הסוגים עשויים למשוך אותך בדרכים שונות, וברגע שתבחר מה יעבוד הכי טוב, זה פשוט עניין של לבחור איזה צבע מתכת אתה רוצה.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.