3 דרכים לפתוח דלת ללא חור מפתח

לרוב דלתות חדר השינה וחדר האמבטיה אין חורי מנעול. המשמעות היא שכאשר הילד שלך נועל אותך מחוץ לדלת, אתה לא יכול להיכנס בקלות פנימה. אמנם זה מאתגר לפתוח את הדלת, אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי. כדי לעזור לך, הנה כמה מהדרכים שבהן תוכל לפתוח את הדלת.

כרטיס פלסטיק

בעודך תופס את ידית הדלת בידך הלא דומיננטית, עליך לדחוף את הדלת כך שהרווח בין הדלת הנעולה למשקוף יהיה רחב מספיק. לאחר מכן, עליך להכניס את הכרטיס לתוך הרווח שמעל ידית הדלת בזווית מעט כלפי מטה ולאחר מכן להניע את כרטיס הפלסטיק כלפי מטה עד שתתקל במנגנון הנעילה של ידית הדלת.

עליך להחליק את כרטיס הפלסטיק כנגד החלק הזוויתי של מנגנון הנעילה המתכתי ולדחוף אותו בחזרה אל מחוץ למשקוף הדלת. כאשר אתה מרגיש קצת התנגדות מהמנעול שמתחיל לתת אתה צריך לדחוף את הדלת לפתוח. כדאי לשים לב שייתכן שתידרשו להניע מעט את הכרטיס על מנת לקבל את הפתיחה הנכונה.

הסרת ידית הדלת

אם ניסית את השיטה לעיל והיא לא מצליחה, כדאי לשקול להסיר את ידית הדלת. כאן אתה צריך לאתר את הברגים משני צידי ידית הדלת ולאחר מכן להשתמש במברג כדי להסיר אותם. כדי לפתוח את הדלת, עליך למשוך את מנגנון הנעילה בחזרה לתוך הדלת באופן ידני.

הסרת ציר

אם ניסית להסיר את ידית הדלת ועדיין הדלת לא נפתחת, עליך ללכת למוצא האחרון – הסרת הצירים. כדאי להתחיל בקביעת הכיוון שבו הדלת מתנדנדת. אם הוא מתנדנד אליך, עליך להסיר את הדלת מהצירים.

אם יש צבע המכסה את הצירים כדאי להשתמש בסכין גילוח או סכין קופסה כדי להסיר אותו. לאחר מכן, עליך להניח את קצה המברג מתחת לציר התחתון ולהקיש עליו בפטיש. כדי לדחוף את הציר עליך להצמיד אותו כלפי מעלה והחוצה.

כדאי לחזור על אותו הליך עם ציר הדלת העליון ולדאוג שהדלת לא תיפול מהצירים ומעל מישהו.

סיכום

אלו חלק מהדרכים שבהן תוכלו לפתוח את הדלת ללא חור מנעול. כדאי לשים לב שאם הדלת שלכם כוללת עיטור עליה, עליכם לגזום אותה תחילה על מנת לקבל גישה למנגנון הנעילה באמצעות כרטיס הפלסטיק שלכם.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.