5 סכיני ההישרדות הטובים בעולם

קרב היריות האולטימטיבי של סכין ההישרדות

הוויכוח על סכיני ההישרדות הטובים ביותר הוא גם מתמשך וגם סוער מאוד. כשמחפשים את סכיני ההישרדות הטובות ביותר, יש כל כך הרבה אפשרויות בחוץ שזה מפתיע. חיפשתי הרבה זמן, קראתי מאות ביקורות ובדקתי סכיני הישרדות שוב ושוב והגעתי לרשימת העילית שלי של 5 סכיני ההישרדות הטובים ביותר על פני כדור הארץ. למה חמש? האמת היא בדיוק כפי שכל סכין שונה, כל אדם הוא שונה ואיזו סכין הישרדות היא הטובה ביותר עבורך עשויה להיות לא הטובה ביותר עבור מישהו אחר. עד סוף סקירה זו אמור להיות לך מושג איזה סכיני הישרדות מתאימים לך ביותר.

3 הדברים הכי חשובים לחפש בסכין הישרדות

לפני שנסתכל על 5 המובילים, חשוב לראות מדוע בחרתי במה שעשיתי. סכיני הישרדות הם לא סכין השפים הסטנדרטית שלך וחייבים להיות מסוגלים לעמוד בכל מה שאתה יכול לזרוק עליהם אפילו בלי שמץ של שבירה או כישלון, בואו נודה בזה, סכיני הישרדות נועדו לטיפול במצב פוטנציאלי של חיים ומוות. להלן 3 הדברים המובילים שכל סכיני הישרדות חייבים להיות.

1. להב קבוע – עם השיפורים הטכנולוגיים האחרונים, הסכינים המתקפלות עשו דרך ארוכה, אך בסופו של דבר הן לעולם לא יהיו חזקות או עמידות כמו סכיני להב קבועים מנוסים ואמיתיים. לסכיני הישרדות עם להב קבוע יש סכין הישרדות מלאה שנמשכת עד לקת הידית, וכל אחת מ-5 התמונות המובילות שלי היא סכין הישרדות מלאה עם להב קבוע.

2. פלדה מהשורה הראשונה – זה בהחלט יכול להיות הדבר החשוב ביותר לחפש בסכין הישרדות והוא ללא ספק אחד הנושאים השנויים ביותר במחלוקת בכל הנוגע לסכיני הישרדות. אמנם יש ממש מאות סוגי פלדה בחוץ, אבל 5 התמונות המובילות שלי הן נירוסטה, פלדת פחמן או שילוב של השניים שזו העדפה אישית שלי.

3. טיפול בלהב עבה ו/או בחום – בואו נודה בזה, סכיני הישרדות לא נועדו לחתוך עגבניות למסיבת הקייטרינג הבאה שלכם, הסכינים הללו נועדו לפרוץ, לחתוך, לקצוץ, לעור ולהציל את חייכם! אנחנו צריכים סכין שלא תכשיל אותך כשכישלון פירושו מוות. זו הסיבה שאנו מחפשים לפחות עובי להב של 1/8 אינץ’ בשילוב עם חברה מוכרת שתעניק לסכין טיפול חום מתאים לחוזק מירבי.

5 סכיני ההישרדות המובילים בעולם לשנת 2012

וואו, טענה די גדולה שם נכון? ובכן, ראשית הרשה לי לתת לך כתב ויתור קטן. אני יודע שחלק מכם יקראו את זה ויגידו, “אין סיכוי, X/Y/Z מייצרים סכין של 500$ שהיא הרבה יותר טובה!” האמת היא שאולי אתה צודק, אבל אני לא יודע מה איתך אבל אני לא אוהב להוציא 500 דולר על סכין. רשימה זו היא חמשת סכיני ההישרדות המובילים עבור הכסף! כל אחד מהסכינים הללו ייתן לך את המיטב האולטימטיבי עבור הכסף שלך, וכל אחד מהם בדרך כלל יפוצץ כל סכין הישרדות של 500 דולר. אני צריך גם להקדים את זה ואומר שסכיני הישרדות אלה אינם בסדר מסוים ולא קיבלתי תשלום מאף אחד מהיצרנים הרשומים כאן כדי להעדיף אף אחד מסכיני ההישרדות הללו, זו רק רשימה מהשימוש והניסיון האישי שלי עם אלה סכיני הישרדות. די לדבר, בואו נגיע לזה!

1. KA-BAR 7 אינץ’ סכין לחימה/שימוש– אתה לא יכול לחפש בשום מקום סכיני הישרדות איכותיים מבלי להיתקל ב-KA-BAR. הסכינים הללו מנוסים ונכונים ויש להם כל כך הרבה היסטוריה וניסיון בשטח שרבים אפילו לא ישקלו ללכת עם מותג אחר. KA-BAR משתמש ב-1095 Cro-Van Steel שהיא תערובת אל חלד/פחמן שהיא קשיחה במיוחד ועמידה מאוד, ועם זאת רק רכה מספיק כדי להחזיק קצה חד כתער. ישנם סוגים רבים של סכיני הישרדות KA-BAR אבל זה שאני הכי אוהב הוא הלהב בגודל 7 אינץ’ עם ידית Kraton G, הם אכן מייצרים ידית עור אבל מצאתי ש- Kraton G הרבה יותר טוב לאחיזה והרבה יותר עמיד בפני מזג אוויר . כמו כן, הקפד לקנות אותו עם נדן Kydex, Kydex מנצח את השטויות מעור הידיים למטה, אל תדאג לגבי הדולרים הנוספים, פשוט קבל את זה! הסכין הזה ממש יכול לעשות הכל והיא משמשת את USMC במשך שנים כסכין הסטנדרטית שלהם, ומסיבה טובה, הסכין הזה פשוט מדהים.

2. Becker BK2 Campanion Survival Knife– איתן בקר שבר את התבנית כשהוא יצר את הילד הרע הזה, עם עובי להב של 1/4 אינץ’ הדבר הזה יכול לעמוד במתקפה גרעינית! עם עיצוב מלא טאנג אמיתי שבו הידית היא ממש 2 חתיכות של ג’יבורי הדבוקות סביב פלדה גולמית זה בכנות חייב להיות הסכין הקשוחה ביותר מכל ה-5 המובילים שלי. הבקר BK2 קשוח כמו מסמרים, ראיתי סרטונים של אנשים שמים מאות ומאות קילוגרמים של משקל על הסכין מבלי שהוא כל כך נרתע, שלב את זה עם עיצוב נקודת ירידה יפהפה ואחד הנרתיקים המעוצבים הטובים ביותר בעסק ויש לך לעצמך סכין שתחטב ותתמודד עם רוב ה-400$ סכיני הישרדות בשבריר מהמחיר! הבעיה היחידה שלי עם סכיני ההישרדות האלה היא שהלהב עשוי להיות קצת קצר עבור שרביט עץ, מה שאמר שכאשר בדקתי את הסכין הזה, למעשה מצאתי אותו הכי קל לשרבט איתו בגלל הלהב הסופר עבה שלו. לאחיו הגדול בקר BK7 יש להב בגודל 7 אינץ’ בניגוד ללהב 5 אינץ’ של BK2 אבל הוא קצת יותר דק ומגיע עם נדן ניילון במקום kydex, מאכזב מאוד. זו הסיבה שאני בוחר ב-BK2 על פני ה-BK7, אבל בכנות אי אפשר לטעות עם אף אחד מהם.

3. סכין חי”ר גרבר LMF II– מעולם לא הייתי מעריץ גדול של להבי גרבר שכן רובם נמצאים במיקור חוץ בימינו, אולם אני לא מעריץ גדול של מכוניות שברולט… אבל שברולט כן מייצרת את הקורבט, שאני מעריץ, ואת סכין ההישרדות הזו, חברים שלי, הוא הקורבט של גרבר של סכיני הישרדות. לדעתי זו האיכות הגואלת האחרונה של גרבר. מיוצרת בפורטלנד, אורג’יניה מפלדת אל חלד סופר קשיחה 12C27, סכין זו דורשת מעט מאוד תחזוקה, אם בכלל. הלהב הסופר עבה והחד כתער הזה יכול לעשות עבודה קצרה בכל משימת הישרדות. סכיני הישרדות באים והולכים בימים אלה, אבל זה הוא אגדה בדוקה ונכונה בכוחות המזוינים ורואה שימוש רב בזמן מלחמה. לסכיני ההישרדות הללו יש כובע תחת מפלדה קשיח שיכול לשמש ככלי נשק או כפטיש והנדן שלו הוא אחד העיצובים הטובים ביותר שראיתי אי פעם. סכיני הישרדות אלה פשוט מדהימים, ובמחיר זול אתה מקבל כלי הישרדות חיוני חסין פצצות.

4. SRK פלדה קרה (סכין חילוץ הישרדות)– אם אי פעם ראית את השיווק של Cold Steel, או שהיית מבועת או שחיבשת, באופן אישי למרות שאני מרגיש שזה קצת גימיקי זה מוכיח נקודה, קולד סטיל מייצרת כמה מסכיני ההישרדות הטובות בעולם, אם היא יכולה לחתוך פרה שלמה כנראה יעשה את העבודה. הכל בצחוק, קולד סטיל מייצר סוגים רבים של סכיני הישרדות, חלקם זולים, חלקם יקרים בטירוף. בשביל הכסף ה-Cold Steel SRK הוא אחד מסכיני ההישרדות המעוצבים והעשויים הטובים ביותר בעולם. הוא עשוי מפלדה AUS8, שבמקרה הוא סוג הפלדה המועדף עלי עבור שימור קצה ועמידות, יש לו ידית קראטון סופר קשיחה ונוחה (תחשבו על גומי סופר קשיח). בעוד שאורך הלהב הוא בצד הקטן, הוא עבה מאוד (3/16 אינץ’) ועמיד מאוד. יש לו נדן Kydex נהדר שאין לסכיני הישרדות גבר בימינו. אני אוהב את עיצוב הלהבים בסגנון נקודת ירידה, תמיד הרגשתי שלהבי נקודת ירידה מהווים את סכיני ההישרדות הטובים ביותר. Cold Steel מייצרים סכינים מדהימים וזה הסכינים הטובים ביותר עבור הכסף, הידיים למטה!

5. באק 119 ספיישל– מה אתה יכול להגיד על הספיישל של באק 119. המוניטין של הסכין הזה חזק כמו של KA-BAR. רבים מאנשי החוץ נשבעים בסכין זו ומסיבה טובה, העיצוב שלה עמד במבחן הזמן. הפילוסופיה של באק היא, “אם זה לא נשבר, אל תתקן את זה” ומי יכול להתווכח על זה? הסכין הזו סופר חזקה, חדה כתער, קלה לניקוי, ללא תחזוקה, ללא טרחה והאם הייתם נראים כמה יפה הילד הרע הזה? פלדת אל חלד 420HC משמשת על הלהב עבור עמידות מעולה ואם הוא אי פעם נשבר או נכשל, לבאק יש אחריות של 100% לכל החיים, מעשה ייצוגי! התלונה היחידה שלי תהיה הנדן, שהוא עור, אז ודא שהלהב יבש בעת אחסון זה, או אל תאחסן אותו בתוך המארז. הידית עשויה להיות קצת חלקה אם היא רטובה, אבל אני מרגיש שלסכין הזה יש ארגונומיה נהדרת ומתאימה היטב ביד כך שהיא לא תחליק החוצה, בסך הכל סכין הישרדות בין סכיני הישרדות!

סכיני הישרדות הם כל כך חשובים במצב הישרדות, שאם הייתם יכולים להביא אתכם רק פריט אחד, הייתם טיפשים לא לבחור סכין הישרדות באיכות טובה. בעוד שסכיני הישרדות מגיעים בצורות וגדלים רבים, רשימה זו של 5 סכיני ההישרדות המובילים בעולם תצמצם עבורכם את הרשימה הזו לא מעט. כל אחד מהדברים הנידונים למעלה אתה יכול לסמוך על חייך ותאמין לי שרבים עשו זאת. סכיני הישרדות יכולים לשמש גם לקמפינג משפחתי ושימושים רבים אחרים ברחבי הבית מה שהופך אותם לכלים יקרי ערך לשימוש יומיומי.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.