6 טעויות נפוצות שעושים מנקי חלונות

אין ספק שקרצוף וקרצוף הם המפתח לשמירה על הבית שלך מסודר. אבל מה שאתה אולי לא יודע הוא העובדה שכמה טעויות ניקוי יכולות לצוץ בזמן שהמנקים השכורים שלך מנקים את החלונות שלך. זה נשמע קשה מדי, בהתחשב בכך שמספקי שירותי ניקוי חלונות כאלה צפויים לעמוד בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות. עם זאת בחשבון, ודא שספק השירות שלך לא מבצע את הטעויות הבאות:

נקה את החלונות שלך ביום שמש

תמיסות ניקוי יתייבשו מהר מדי וישאירו פסים גלויים על חלונות הזכוכית שלך אם יש יותר מדי שמש. ההימור הטוב ביותר שלך הוא אפוא לבחור ביום מעונן ורגוע כאשר הטמפרטורה בחוץ אינה גבוהה מ-70 מעלות צלזיוס. אולי אתה לא יודע את זה אבל פסים וכתמים של תמיסת ניקוי על חלון הזכוכית שלך יכולים להחליש את הזכוכית ולהפחית את תוחלת החיים שלה.

השתמש בלימון או חומץ על הכל

כמה מנקי חלונות שאוהבים תרופות טבעיות מבצעים את הטעות הזו בעיקר בגלל שהם חושבים שלימון וחומץ הם עדינים. למעשה, חלק מבעלי הבית גם עושים את אותה טעות. גם חומץ וגם לימון חומציים. הם אידיאליים לניקוי אך החומציות שלהם עלולה לפגוע בקלות במשטחים טבעיים כמו אוניקס, טרוורטין, שיש ואבן גיר.

השתמש בחומרי ניקוי כחומרי חיטוי

כל פתרונות הניקוי אינם זהים. לכן חשוב להקדיש כמה דקות רק כדי לקרוא תוויות. אזורים מסוימים בבית כמו משטחים, חדרי אמבטיה, ידיות לדלתות וכיור המטבח דורשים חומרי חיטוי אמיתיים להרוג חיידקים. עם זאת בחשבון, ודא שמוסד הניקיון המועדף עליך משתמש בחומרי חיטוי חזקים באזורים אלה. במידת האפשר, בקש מהם להשתמש בחומר חיטוי שאתה מעדיף במקום שהם ישתמשו באחת מהבחירות שלהם. לאחר מכן זכור שרוב חומרי החיטוי צריכים להישאר רטובים על משטח למשך מספר שעות. ככזה, ודא שצוות ניקוי החלונות שלך סבלני מספיק כדי לאפשר לחומר החיטוי להתעכב על המשטחים לפני שהם יכולים להתחיל לנקות.

השתמש בכלים הלא נכונים

הסיכון הגדול ביותר כאן הוא שימוש בכלים שוחקים מדי. לדוגמה, ספוגי ניקוי וקרצוף בגב ירוק הם אידיאליים למשימות ניקוי כבדות ואינטנסיביות כגון קרצוף תחתית הסירים או רשתות הגריל. עם זאת, הם מגרדים כמה משטחים כמו משטחי בישול קרמיים, למינציה ופלסטיק. כאן נכנסים לתמונה ספוגי ניקוי בעלי גב לבן.

השתמש ביותר מדי מוצרי ניקוי

אתה כבר יודע שיותר מדי ממשהו הוא רעיל. אותו מקרה חל עם ניקוי. שימוש ביותר מדי תמיסות ניקוי עלול להשאיר אותך עם הצטברות דביקה על כל משטח שאתה מנקה. חסוך כסף והבטח שספק שירותי הניקיון המועדף עליך משתמש בכמות מספקת של סבון נוזלי, חומרי ניקוי או חומר חיטוי.

לא הולך ירוק עבור הסביבה

יש יותר ממספיק פתרונות ניקוי ידידותיים לסביבה בשוק. אם כבר, קל לאדם להתקלקל בבחירה. אז אם מסיבה זו או אחרת, החברה שאתה רוצה לשכור אינה משתמשת בפתרונות ניקיון ידידותיים לסביבה, התעלם מהם. מוצרים ידידותיים לסביבה הם אידיאליים מכמה סיבות. בתור התחלה, הם כמעט לא גורמים לאלרגיות. אז הם סבירים וכמובן, טובים עבור אמא טבע!

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.