8 ציוד משרדי לעסקים שאי אפשר בלעדיהם

מי לא אוהב ציוד משרדי לעסקים? הם טריים, הם חדשים, ויש להם ריח טוב. והם הופכים את הימים הארוכים האלה בעבודה, למנהלים מתסכלים ולתאריכים בלתי סבירים לקצת יותר קלה. כן, כשאתה פותח את ארון כלי הכתיבה הזה ומוצא אותו מצויד היטב בציוד המשרדי החיוני המועדף עליך, העולם העסקי נראה כמו מקום קצת יותר טוב. להלן 8 ציוד משרדי לעסקים שאי אפשר בלעדיהם:

1. עטים – מה יהיה משרד בלי העט הכדורי הצנוע? עטים כדוריים הם כלי כתיבה לא דולפים ועמידים שכל עובד במשרד צריך. ותזדקק להם לא רק בדיו כחול ושחור, אלא גם בדיו אדום, כדי לבצע תיקונים או להתריע בפני המנהל או איש הצוות שלך על משהו חשוב.

2. פתקי פוסט-איט – פתקי פוסט-איט הם באמת ציוד המשרד המוזל של הרגע. הם מגיעים במגוון רחב של צורות וצבעים, והם חיוניים כאשר אתה צריך להשאיר הודעת טלפון או פתק על שולחנו של עמיתך, או כאשר אתה צריך לסמן דפים של מדריך או מסמך ארוך.

3. עפרונות ומחקים – עפרונות ומחקים הם פריטי ניירת הנפוצים יותר בבתי ספר מאשר במשרדים בימינו, הודות לריבוי העטים הכדוריים. אף על פי כן, כל משרד צריך להיות מצויד בעפרונות ל”הכנסת עיפרון” לאירועים ביומנים (כלומר, אם לא משתמשים באלה אלקטרוניים) או לביצוע תיקונים טנטטיביים.

4. טייפ דביק – טייפ דביק הוא אחד מאותם ציוד משרדי לעסקים אשר, מכל סיבה שהיא, זוכה לשימוש רב במשרד הטיפוסי שלך, בין אם להדבקת קופסה למשלוח או סגירה מאובטחת יותר של מעטפה.

5. פנקס רשימות – אף שולחן עבודה אינו שלם ללא פנקס עליו לרשום את תמצית כל שיחות הטלפון שלך, לרשום רשימות מטלות או לוודא שאתה זוכר את ההוראות שהמנהל שלך נתן לך זה עתה.

6. היילייטר – ההיילייטר הוא אחת ההנאות הגדולות בעבודה במשרד. הם מגיעים בשפע של צבעים פלורסנטים – ורוד, כתום, ירוק, כחול, סגול – ויכולים “לעשות יפה” את המסמכים המשעממים ביותר. עם זאת, בשיא הרצינות, הם חיוניים להדגשת טקסט שהקורא שלך צריך לשים לב אליו.

7. לחתום כאן כרטיסיות – אתה יכול להשתמש בפתק פוסט-איט רגיל, או שאתה יכול להשתמש בלשונית פלסטיק שלט לכאן, עם חץ אדום המציין בדיוק היכן מישהו צריך לחתום. לחתום כאן לשוניות מגדילות את הסיכוי שהמסמך שלך יאושר!

8. מספריים – כמה זה מעצבן כשאתה לא מוצא זוג מספריים ישנות ופשוטות כדי לגזור את העלון הזה, או השלט החד-פעמי לדלת, לפי מידה? לכל שולחן עבודה צריך להיות זוג מספריים, עם ידית פלסטיק ארגונומית, בהישג יד.

כאשר ציוד משרדי לעסקים אלה בהישג יד, יחד עם דברים חיוניים אחרים כמו נייר הדפסה, סרגלים ודבק, אתה תהיה העובד הטוב ביותר שאתה יכול להיות. ימי נייר מכתבים שמחים!

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.